Szomorú szívvel, de három nagyszerű év után búcsút intettem a rovatomnak. Igen, mondhatom nyugodtan, hogy a rovatomnak, mert az újság részéről semmi más elvárás nem volt velem kapcsolatban, csak hogy a Fókusz rovat „alettás” legyen. Az újságot – azaz annak tulajdonosát, Vérti Zsuzsát – sosem feltétlenül az érdekelte, hogy mik a legmenőbb nemzetközi trendek, hanem sokkal inkább az, hogy hazai viszonyok között én, mint Hujber-Nagy Aletta, mit találok követendőnek és követhetőnek.
Az Amiotthonunk magazin december-januári számának trend rovata az otthoni WELLNESS témára épült, de mellette olvashattatok RÓTH MIKSA mozaikművészről, a WAMP-ról, ÖKO holmikról, a FIÓKOK és FLAMINGÓK sokszínűségéről és végezetül A NAGY DIY KÖNYV-ről is, amely azóta megnyerte a HIGHLIGHTS OF HUNGARY, azaz a magyar kreatív élet projektjeinek sorában a 3. helyezést.
A felkérés nagyon megtisztelő, a csapattal együtt dolgozni nagyon gördülékeny és szuper volt, nagyon örülök az elmúlt három évnek. Hiányozni fog a lap!
Ebben a bejegyzésben az utolsó számot találjátok, melyben a Fókusz rovatnál még az én fényképemet láthatjátok. A csapatból úgy távoztam, hogy utódot magam kerestem és be is tanítottam. A debütálása jól sikerült, a következő lapszám is pofás lett, így én is megkönnyebbültem, sok-sok időm felszabadult, ezen kívül esélyt kapott egy fiatal Werk Akadémián tanuló srác, Nagy László Dávid, hogy megmutathassa magát a szakmának, és végezetül az újság sem maradt tartalom nélkül.
Minden jó, ha a vége jó tehát, vegyétek a magazint továbbra is és nézegessétek a rovatot, bemutatásra kerülő lakásokat!